Naše realitní kancelář působí na trhu s nemovitostmi již od roku 2003 a je profesionálem ve všech službách spojených s realitami.

Specializujeme se zejména na nemovitosti ve Zlínském kraji, což deklarujeme mnohaletou znalostí místního trhu.

Našim klientům nabízíme komplexní servis při prodeji, pronájmu i nákupu nemovitosti (byt, dům, garáž, pozemek, nebytové prostory, komerční prostory). Taktéž zabezpečujeme převod členských práv a povinností k družstevním bytům. Dále zajišťujeme finanční, daňové a právní poradenství, sepsání kupní/nájemní smlouvy, vypracováváme daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti, zprostředkováváme odhad nemovitosti, advokátní úschovu, vypracování průkazu energetické náročnosti budovy. Úzce spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi, čímž jsme schopni klientům zajistit kontinuální návaznost prodeje nemovitosti na koupi nemovitosti jiné.

Snažíme se klientům vyhovět ve všech jejich přáních týkajících se nemovitostí, přičemž hlavním cílem naší kanceláře je jejich stoprocentní spokojenost. Individuální přístup je pro nás zásadní, proto pravidelně komunikujeme s našimi klienty a společně domlouváme postupy k co nejefektivnějšímu prodeji či koupi nemovitosti. Samozřejmostí je pro nás rychlý a kvalitní servis.

Naše kancelář v Otrokovicích